PPC-10G-E 10 Gbps Link Instalováno v Kopřivnici, Česká republika

Kopřivnice Moravskoslezský kraj, Česká republika - 25. ledna 2018 - společnost ELVA-1 oznámila úspěšnou instalaci propojení milimetrových vln PPC-10G-E pro Teranet, místního telekomunikačního operátora RGMT Group, partnera společnosti ELVA. Tato linka pracuje na pásmu E 71-76 / 81-86 GHz, což je v České republice lehce licencované frekvenční pásmo.

Tato PPC-10G-E linka je určena k práci na vzdálenost 3442 m (1.86 míle) v páteřní síti Teranet. Město Kopřivnice je známé jako dobře zavedená průmyslová oblast: jsou zde silné, strojírenské a automobilové průmysly. Zde sídlí také Tatra společnost. Páteřní síť Teranet má masivní bezdrátovou přítomnost v oblasti s radiostanicí mnoha značek, zatímco ELVA PPC-10G-E je první, která přináší skutečnou bezdrátovou konektivitu 10 GE.

David Jalůvka z Teranetu komentoval instalaci spojení - "S moderním požadavkem na připojení 10 GE od našich zákazníků jsme zvolili rádio ELVA 10 Gbps pro urychlení nastavení 10 gigabitového ethernetového připojení mezi věžemi ve městech Kopřivnice a Příbor. Stopa je instalována přes oblast předměstí s zemědělskými poli, místními silnicemi a malými vodními toky, které jsou překážkami pro kopání vláken. Provedli jsme řadu testů a můžeme potvrdit stabilní 10 Gbps duplexní bezdrátový kanál ve vzdálenosti 3,44 km."

Krasimir Zabadanov z RGMT Group uvedl o svých zkušenostech s linkou PPC-10G-E - "Místo instalace je v oblasti s častými dešti a mlhou, které je třeba považovat za negativní faktor pro bezdrátovou komunikaci v pásmu E-band. Statistika srážek ukazuje, že počet dnů s deštěm nebo někdy sněhem se pohybuje od 6 do 11 dnů v každém měsíci po celý rok. U PPC-10G-E jsme nadšeni rozpočtem, propustností GE a nepřetržitým připojením i v dešťových podmínkách. Toto je první zařízení takové špičkové třídy, s níž jsme spolupracovali v RGMT. Výhodami zařízení jsou velmi jednoduchá montáž, vynikající naváděcí a ladicí systém s měřicími jednotkami, napájení konektorů, dobré průchodné hodnoty v případě nepříznivých povětrnostních podmínek, které tuto frekvenci standardně potlačují."

PPC-10G-E je IP rádiové spojení, které poskytuje plnou duplexní kapacitu 10 Gb / s v pásmu E. Tento odkaz je určen pro aplikace typu point-to-point jako 4G / LTE / 5G Backhaul, Corporate Campus Networks, IPTV a další bezdrátové ISP backbones. Všechny odkazy ELVA-1 jsou určeny pro propojení mezi vzdálenými segmenty WAN / LAN, které se nacházejí na místech bez širokopásmového připojení pevných linek. Obvykle se jedná o krajinné nebo průmyslové bariéry nebo ekologická omezení pro pokládku zemních lan jako národní park, řeka, jezero, letiště / železniční oblast, soukromá půda atd.

Vaše dotazy prosíme na e-mail: info@ptpspoje.cz